Kalhotky do porodnice

Nejsou kalhotky jako kalhotky

Balíte tašku do porodnice a chystáte se zabalit i klasické kalhotky? Tak zadržte. Bude lepší když přibalíte ty porodnické. Říkáte si, že je to jedno? Ale ono není. Porodnické kalhotky mají řadu výhod - jsou prodyšné, pohodlné a i ty můžete použít opakovaně.

Důležité je dýchat

Aby porodnické vložky držely na místě, jsou k nim nošeny porodnické síťované kalhotky. Tyto speciální kalhotky mají zajistit mamince nejen pohodlí, ale hlavně přísun vzduchu. Případná porodní poranění totiž musí dýchat, aby se mohla dobře hojit a ne být zachumlaná v klasických kalhotkách.

Trocha ekologie

Jejich další výhodou je opakované použití. Pokud nejsou příliš znečištěné očistky (v tomto případě je raději vyhoďte), lze je ručně vyprat a za chvíli jsou suché. Doma je můžete hodit do pračky. Tyto kalhotky nebudete mít samozřejmě roky, ale zvládnete s nimi šestinedělí.

Které vybrat?

Na trhu je široká škála nabídek od různých značek. Nejlepší jsou ty, které jsou opravdu síťované. Někteří výrobci nabízejí i porodnické kalhotky, jejichž struktura připomíná papír a mají gumičky kolem nohaviček. Ze zkušenosti porodní asistentky mohu ale říci, že velikost často neodpovídá, špatně se nasazují na vlhké nohy po sprše, gumičky škrtí a samotné kalhotky moc vložku na místě neudrží.

Doporučujeme

V našich předpřipravených balíčcích do porodnice najdete síťované kalhotky Bella Mamma. Jsou plně prodyšné a dokonale elastické. Výborně se přizpůsobí tvaru těla. Široké lemy výrazně zvyšují uživatelský komfort, neškrtí a nezařezávají se. Můžete je použít opakovaně, zvládnou až 25 praní při teplotě 40°C.

Jak vybrat velikost?

Pokud jsou vaše rozměry na hraně, volte vždy velikost větší!

Raději svoje kalhotky?

Nepřesvědčili jsme vás o síťovaných kalhotkách? Pravda, moc parády neudělají a někomu může být materiál nepříjemný. Chcete si přesto vzít do porodnice svoje kalhotky, na které jste zvyklá? Nevadí, ale volte alespoň ty, které jsou bavlněné a obsahují co nejméně umělotin. 😉

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.