Představujeme Balíček Standard

Balíček Standard obsahuje nejzákladnější produkty, bez kterých se budoucí maminka v porodnici neobejde. Produkty byly pečlivě vybrány, nereprezentují jednu značku. Na výběru produktů se podílely zkušené maminky a porodní asistentky.

Co tedy v tomto balíčku najdete?

Úplně tím nejzákladnějším jsou porodnické vložky. Ty musí být hlavně prodyšné, aby zajistily přísun vzduchu  a být dostatečně dlouhé, aby pojmuly odcházející očistky a maminka se cítila bezpečně a v pohodlí. V balíčku najdete 40 ks porodnických vložek.

Aby vložka držela na svém místě, je nejlepší nosit síťované kalhotky. Ty opět zajistí hlavně prodyšnost – to je nezbytné pro dobré zhojení porodního poranění. Kalhotky v našich balíčcích lze vyprat a opět použít za předpokladu, že nebyly příliš znečištěny očistky. V balíčku jsou 4 kusy kalhotek.

Nepostradatelným pomocníkem jsou tamponky do podprsenky. V balíčku najdete ty od značky Chicco, protože nejlépe splňují nároky, které jsou na prsní vložky kladeny – jsou antibakteriální, výborně sají, jsou měkké a prodyšné, v podprsence drží pomocí lepících pásků a díky anatomickému tvarování se zcela přizpůsobí tvaru prsu.

Protože pitný režim je v průběhu šestinedělí velmi důležitý pro dostatečnou tvorbu mléka, nesmí v balíčku chybět kojící čaj. Jedná se o speciálně bylinný čaj, na podporu kojení a prevenci dětské koliky. Čaje lze pít teplé i studené.

Produkty v balíčku nejsou zaměřené jen na maminky, obsahují i nezbytnosti pro miminko. V první řadě jsou to čistící ubrousky. Na výběr máte z klasických vlhčených ubrousků nebo perlanu. To jsou suché ubrousky, které jen namočíte do vody a zadeček miminku očistíte.

Poslední věcí, kterou základní balíček obsahuje jsou jednorázové přebalovací podložky. Jak už název vypovídá, slouží jako podložky při přebalování. Díky jejich savosti je ale využije i maminka do své postele, jako ochranu před protečením očistků.

Balíček Standard si ještě může každá maminka rozšířit dle libosti o další produkty, které se jí jistě budou také hodit.

Porod se ve většině případů neobejde bez nějakého porodního poranění a ty vyžadují zvláštní péči, aby jejich zhojení proběhlo jak má. Výborná je dubová kůra, která má dezinfekční účinky, tlumí a zastavuje krvácení a je antibakteriální. Zároveň má hojivé účinky. Balíček je možné si rozšířit o Herbalon – mycí gel s dubovou kůrou, který je speciálně určený pro péči o poraněnou hráz po porodu a hemeroidy. Pro dosažení ještě lepší péče, přidejte do balíčku i vlhčený toaletní papír s dubovou kůrou.

Péči vyžadují i namáhané bradavky. Mast s lanolinem a mandlový olejem určitě neváhejte do balíčku přidat.

Rozšířit balíček je možné i o ONCLÉ čistící a ochranný olej na zadeček, který je ideálním doplňkem k perlanu.  Obsažený šípkový olej vyživuje a zklidňuje pokožku dítěte, pomáhají snižovat riziko podráždění a zarudnutí pokožky.

Poslední volitelnou položkou je hroznový cukr. Rychlé doplnění energie nejen při porodu, ale i po probdělých nocích.

S Balíčkem Standard a Seznamem do porodnice zabalíte tašku bez starostí.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.