Letní soutěž na IG

11. 7. – 17. 7. 2022

 

Pojďte si s námi zpestřit léto soutěží o slevu na balíček do porodnice a intimní mycí gel od Herbalonu.

Soutěž probíhá na instagramu na našem profilu @balickydoporodnice  od 11.7. do 17.7. 2022.

18.7. vylosujeme náhodný komentář a výherkyni kontaktujeme do zpráv.

Podmínky soutěže

  1. Sledovat instagramový profil Balíčky do porodnice.
  2.  Dát „to se mi líbí“ soutěžnímu příspěvku.
  3.  Napsat do komentáře, jak trávíte horké dny s těhotenským bříškem.

Výhra

Poukázka na 30% slevu na nákup Balíčku do porodnice.

Poukázka má platnost do 31. 12. 2022, výše objednávky není stanovená. Při objednávce je nutné zadat kód z výherní poukázky do poznámky k objednávce. Platí pouze u platby převodem! Poté vyčkejte na email s upravenou cenou a pokyny k zaplacení.

Intimní mycí gel od Herbalonu s kontryhelem

Zažijte holení bez podráždění. Tato jemná přírodní péče s flavonoidy je určena na mytí a šetrné holení intimních partií. Je vhodná na přecitlivělou pokožku se sklony k alergiím pro ženy i muže.

Intimní gel můžete užívat každý den. Přiměřené množství naneste na navlhčené intimní partie. Pro zvýšení účinnosti nechte emulzi působit 2 – 3 minuty. Důkladně opláchněte vodou. Určeno pouze k zevnímu použití.

ÚČINKY KONTRYHELU
Název byliny pochází z arabského slova al-kimija (kámen mudrců, alchymie). Přisuzují se jí uzdravující schopnosti. Využívá se všeobecně v řadě léků. Nejdůležitějšími účinnými látkami v kontryhelu jsou třísloviny (především tanin), organické kyseliny, kyselina salicylová, hořčiny, silice, flavonoidy, flavony, fytosteroly, minerální látky a vitamín C. Kontryhel je také zdrojem fytohormonů. Fytohormony jsou rostlinné hormony, které v lidském těle podporují procesy řízené vlastními hormony. Bylinka je považována za jeden z nejúčinnějších prostředků na nejrůznější gynekologické obtíže. Díky obsahu třísloviny tanin mírní menstruační bolesti a silné krvácení a ulehčuje ženskému tělu lépe se vyrovnat s příchodem klimakteria (přechodu). Kontryhel posiluje ženské pohlavní orgány (zejména dělohu), zpevňuje podbřišek a tím zlepšuje stav dělohy náchylné k potratům a zvyšuje šanci na otěhotnění.

 

Přejeme hodně štěstí při losování! :)

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.